Studiediensten

Hieronder vind je een overzicht van de studiediensten, principal investigators, study nurses en/of administratief medewerkers.


 
Algemene Chirurgie - Fax: 015 50 61 96

Principal investigator  

Dr. Tim Tollens - tim.tollens@imelda.be- 015 50 51 76

Study nurses/admin. medewerkers

Arjan De Kinder - arjan.de.kinder@imelda.be -015 50 61 95

Jenny Duerinckx - algheelkunde1@imelda.be - 015 50 61 95

 

Cardiologie/HAFALOG - Fax: 015 50 53 78

Principal investigators

Dr. Luc Janssens - luc.janssens@imelda.be  - 015 50 51 40

Dr. Filip Charlier - filip.charlier@imelda.be - 015 50 51 38

Dr. Bart Vankelecom - bart.vankelecom@imelda.be - 015 50 51 37

Dr. John Roosen - john.roosen@imelda.be - 015 50 51 39

Dr. Philippe Debruyne - philippe.debruyne@imelda.be - 015 50 51 41

Dr. Bavo Ector - bavo.ector@imelda.be - 015 50 51 42

Dr. Tom Rossenbacker - tom.rossenbacker@imelda.be - 015 50 51 44

Dr. Willem Dewilde - willem.dewilde@imelda.be - 015 50 51 34

Study nurses/admin. medewerkers

Cris Vissers - cris.vissers@imelda.be - 015 50 47 16

Kristien Vangenechten - kristien.vangenechten@imelda.be - 015 50 47 15

Greet Badts - margareta.badts@imelda.be- 015 50 47 14

Sofie Albertijn - sofie.albertijn@imelda.be - 015 50 47 19 

 

Diabetes/endocrinology - Fax: 015 50 47 04

Principal investigators

Dr. Bart Vets - bart.vets@imelda.be - 015 50 51 63

Dr. Chris Vercammen - chris.vercammen@imelda.be - 015 50 51 64

Dr. Toon Maes - toon.maes@imelda.be - 015 50 51 50

Study nurses/admin. medewerkers

Leen Gommers - helena.gommers@imelda.be - 015 50 47 06

Heidi Nuytiens - heidi.nuytiens@imelda.be - 015 50 47 02

 

Gastro-enterologie: IBD - Fax: 015 50 57 06

Principal investigator  

Dr. Peter Bossuyt - peter.bossuyt@imelda.be - 015 50 51 65

Dr. Lieven Pouillon - lieven.pouillon@imelda.be - 015 50 49 69

Study nurses/admin. medewerkers

Ils Van De Schoot - ils.van.de.schoot@imelda.be - 015 50 47 11

Joke Robrechts - joke.robrechts@imelda.be - 015 50 56 91

Katrien Asnong - katrien.asnong@imelda.be - 015 50 47 13

 

Gastro-enterologie: oncologie - Fax: 015 50 57 06

Principal investigators

Dr. Pieter-Jan Cuyle - pieter-jan.cuyle@imelda.be - 015 50 51 69

Study nurses/admin. medewerkers

Doreen Iwens - doreen.iwens@imelda.be - 015 50 47 10

Karen Sels - karen.sels@imelda.be - 015 50 46 42

 

Gynaecologie - Fax: 015 50 59 29

Principal investigators

Dr. Jan Bosteels - jan.bosteels@imelda.be - 015 50 52 05

Dr. Els Dufraimont - els.dufraimont@imelda.be - 015 50 52 07

Dr. Philippe Delattin - philippe.delattin@imelda.be - 015 50 52 04

Study nurses/admin. medewerkers

Sofie De Wit - sofie.de.wit@imelda.be -015 50 61 89

Christel de Wit - sgynaeco@imelda.be - 015 50 61 94

 

Hematologie

Principal investigator  

Dr. Vincent Maertens - vincent.maertens@imelda.be - 015 50 51 58

Study nurse/admin. medewerker

Ann Pauwels - sec.oncologie@imelda.be - 015 50 46 25



Nefrologie - Fax: 015 50 47 04

Principal investigators

Dr. Sofie Jamar - sofie.jamar@imelda.be  -015 50 51 32

Dr. Chris Vercammen - chris.vercammen@imelda.be - 015 50 51 64

Dr. Wim Lemahieu - wim.lemahieu@imelda.be  - 015 50 51 18

Study nurses/admin. medewerkers

Heidi Nuytiens - heidi.nuytiens@imelda.be - 015 5 47 02

Leen Gommers- helena.gommers@imelda.be - 015 50 47 06

 

Oncologie

Principal investigator  

Dr. Wim Wynendaele - wim.wynendaele@imelda.be  - 015 50 51 57

Dr. Heidi Van den Bulck - heidi.van.den.bulck@imelda.be - 015 50 51 55

Study nurse/admin. medewerker

Ann Pauwels - sec.oncologie@imelda.be - 015 50 46 25

 

Reumatologie

Principal investigators

Dr. Kathleen Declerck - kathleen.declerck@imelda.be - 015 50 51 33

Dr. Els Van Essche - els.van.essche@imelda.be - 015 50 51 36

 

Vaatheelkunde - Fax: 015 50 61 98

Principal investigators

Dr. Patrick Peeters - patrick.peeters@imelda.be - 015 50 51 92

Dr. Jürgen Verbist - jurgen.verbist@imelda.be - 015 50 51 95

Dr. Wouter Van den Eynde - wouter.van.den.eynde@imelda.be - 015 50 51 90

Study nurse/admin. medewerker

Wendy Janssens - wendy.janssens@fmrp.be - 015 50 61 82